Wyświetl pojedynczy post
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1119
Stary 29.08.2008, 13:48
jedyny + losowania jest to ze pierwszy mecz na wyjezdzie, i mysle ze jesli tam ugramy dobry wynik to awansujemy ( wazne aby nie popełnic bledów z pierwszego meczu z Barca )
Odpowiedz cytując