depeche87 napisał(a):

|
ciekawe co będą pisać po meczu za 3 tygodnie.
|
Ja niestety boje sie ze maja racje.Pierwszy mecz i bedzie posprzatane, jak z Barca - ukrzyzujcie mnie ale to przeciwnik z gatunku 'nie dla psa kielbasa'.
Nie ma sie co spinac bo wygralismy z Barca, tak wygralismy ale prosze nie zapominac ze kwestia awansu rozstrzygnela sie juz w pierwszym meczu.