Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2966
Stary 29.08.2008, 13:47
depeche87 napisał(a):Wyświetl post
ciekawe co będą pisać po meczu za 3 tygodnie.
Ja niestety boje sie ze maja racje.Pierwszy mecz i bedzie posprzatane, jak z Barca - ukrzyzujcie mnie ale to przeciwnik z gatunku 'nie dla psa kielbasa'.
Nie ma sie co spinac bo wygralismy z Barca, tak wygralismy ale prosze nie zapominac ze kwestia awansu rozstrzygnela sie juz w pierwszym meczu.
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 29.08.2008 o godz. 13:49.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując