Wyświetl pojedynczy post
treneiro
Member
 
Od: 07.2008
Skąd: z football managera

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2960
Stary 29.08.2008, 13:44
nesta napisał(a):Wyświetl post
A co do Tottenhamu, to jasne, ze to juz zaczyna byc malo zabawne Ale z drugiej strony, ktory kibic swojej druzyny nie chcialby aby zagrala 4 mecze z Barcelona czy Tottenhamem ? Po to sie tej pilce kibicuje zeby nie tylko grac w ekstraklasie, ale wlasnie dla takich meczow.
W LM w grupie H są Real, Juventus, Zenit i Bate Borysów. Nie miałbym nic przeciwko jakby na miejscu Białorusinów była Wisła
nesta napisał(a):Wyświetl post
Szkoda tylko, ze znow w eliminacjach, a nie dopiero w grupie.
To jest najgorsze.
Odpowiedz cytując