Niestety obiektywnie to szanse mamy z 5-10% więcej niz z meczu z Barceloną. Niech nikogo nie zmyla nazwiska (rzekome brak gwiazd). W bramce Gomes kilka sezonów gry w LM w barwach PSV. W obronie kilku reprezentantów Anglii. Pomoc piekielnie mocna Zokora (zrobił na mnie duże wrażenie na MŚ06) Lennon(jedna z największych gwiazd młodego pokolenia), Modrić (widzieliśmy na Euro co gość potrafi), Jenas. W ataku Berbatov (mam nadzieje że zdąży odejść), dos Santos który był wielka nadzieja Barcelony (mówiono że to drugi Ronaldinho) odszedł bo nie chciał siedziec na ławce. Dodatkowo Bent i Bentley.
Na niekorzyść jeszcze że zarówno team jak i sam trener sa mocno ograni w pucharach.
W chwili obecnej daje Wiśle 15% na awans, ale im bliżej kmeczu tym serce bedzie zagłuszać rozum
