Wyświetl pojedynczy post
FajQ
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1116
Stary 29.08.2008, 13:27
Ja jestem optymista tylko pod tym względem że Totenham przegrał 2 mecze z rzędud i grają piach.Aco do losowania to kur** w du** jego mać gorzej być nie mogło :(
Odpowiedz cytując