Wyświetl pojedynczy post
skowron
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: SKMK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2950
Stary 29.08.2008, 13:18
arth_ur napisał(a):Wyświetl post
Zygać się chce. To jest chore ! Mam nadzieje że Lech też odpadnie ! To są jebane jaja !
Poważnie źle życzysz Lechowi? Trzeba dopingować polskie zespoły, a nie cieszyć się z ich porażek w pucharach. Bądź że patriotą...
Henryk Reyman - Szacunek na wieki, wzór do naśladowania.

O moja Wisełko nie zdradzę Cię
O moja Wisełko nie zdradzę Cię
Inni Cię zdradzili pasy polubili ale ja nie!
Inni Cię zdradzili pasy polubili ale ja nie!
A jak mi ktoś powie ty wiślacki psie
A jak mi ktoś powie ty wiślacki psie
Pół litra wypiję, mordę mu obiję za nasz TS
Pół litra wypiję, mordę mu obiję za nasz TS!
Odpowiedz cytując