Wyświetl pojedynczy post
Bronex
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2949
Stary 29.08.2008, 13:18
Lech wylosował drużynę na swoim poziomie ,a i my też na swoim...

Wiadomo,że rywal jest wymagający ale na Boga czy my musimy znowu przegrywać mecz w szatni... Musimy wyjść zagrać dobrze i po sprawie. Przecież nie chodzi o to żeby wygrać z Tottenhamem ale żeby awansować.
Tylko nie przygotowani mogą pomstować na zły los. Myślicie ,że jakbyśmy wylosowali Kopenhagę czy Levskiego to nasze szanse by wzrosły. Chyba tylko w przekonaniu kibiców i dziennikarzy. Najgorsze co by się mogło stać to 2,5 tygodnia kampanii medialnej w stylu "Wisła trafiła makabrycznie źle ale powalczy (czytaj na pewno odpadnie)". Takie pieprzenie mentalnie nie pomaga piłkarzom bo oni podświadomie już czują się rozgrzeszeni ,że jak odpadną to nic się nie stanie bo rywal był no po prostu nie do przejścia.

Pawle Brożku bądź tak miły i strzel Hamom dwie mogiły.
Odpowiedz cytując