Wyświetl pojedynczy post
kormi
Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1115
Stary 29.08.2008, 13:16
jak wylosowalismy Beitar, to też leciały głosy jaki to nie megaprzejebanego rywala mamy, zagrajmy jak dotychczas a o wyniki będę spokojny tylko żeby nikt do tego czasu nie nałapał kontuzji itp 14 września gramy z Lechem, 3 dni pozniej PUEFA, maraton się zapowiada
nie kłóć się z idiotą, bo zawsze sprowadzi rozmowę na swoj poziom i pokona doświadczeniem
Odpowiedz cytując