jak wylosowalismy Beitar, to też leciały głosy jaki to nie megaprzejebanego rywala mamy, zagrajmy jak dotychczas a o wyniki będę spokojny

tylko żeby nikt do tego czasu nie nałapał kontuzji itp 14 września gramy z Lechem, 3 dni pozniej PUEFA, maraton się zapowiada