|
Kto wie jak to bedzie... Anglicy to chyba drugi po Niemcach rynek gdzie placi sie najwiecej za prawa do transmisji. Wiec wplywy beda na pewno najwyzsze sposrod wszystkich rywali, ktorych mogla wylosowac Wisla. Mozna miec jakas mala nadzieje, ze RN tak na to spojrzy. Tottenham - pewne, duze pieniadze, niezaleznie od wyniku. Levski - malo medialny rywal, zblizony poziom do Wisly - czyli najgorsze losowanie z ekonomicznego pkt widzenia.
|