Wyświetl pojedynczy post
Barbarossa
Senior Member
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2943
Stary 29.08.2008, 13:12
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Tottenham to jedna z 5 najsilniejszych druzyn w Anglii - czyli w najlepszej lidze swiata.
Rozwalcuja nas czy sa w kryzysie czy nie.
A Manchester City to jedna 6 najsilniejszych druzyn w Anglii. I co z tego? Niech dziękują Califfowi z Midtjyllandu, że łaskawie wbił samobója w 89min meczu na 0:1 wczoraj. Po za tym 6. sile Premier League nie wypada awansować do I rundy P.UEFA po karnych z wicemistrzem Danii.

Z Tottenhamem nie stoimy na straconej pozycji, tylko błagam - nie upatrujcie naszych szans w słabej formie Tottenhamu. Liga, a puchary to 2 różne sprawy. Vitoria Guimaraes jak grała z nami była przedostatnia w tabeli ligi portugalskiej, podobnie było z Valerengą. A najlepszy przykład to FC Nantes z sezonu 2001/02: w lidze francuskiej ostatni w tabeli, a w lidze mistrzów wyszli z pierwszego miejsca w grupie.
Ostatnio edytowane przez Barbarossa : 29.08.2008 o godz. 13:20.
Odpowiedz cytując