Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2931
Stary 29.08.2008, 13:06
A zapowiada się, że przez te popieprzone współczynniki co roku będziemy trafiać na takich rywali.
Trafiła Wisła najgorzej jak mogła ale cóż, jeżeli chcą zaistnieć w pucharach i udowodnić, że potrafią grać
w piłkę to Wiślacy muszą powalczyć z Spursami.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując