|
A zapowiada się, że przez te popieprzone współczynniki co roku będziemy trafiać na takich rywali.
Trafiła Wisła najgorzej jak mogła ale cóż, jeżeli chcą zaistnieć w pucharach i udowodnić, że potrafią grać
w piłkę to Wiślacy muszą powalczyć z Spursami.
|