|
Nom Mozemy powalczyc, ale muslimy zagrac tak jak z Barcelona u siebie i miec troche sczescia(a z tym to jak widac nie najlepiej) Totenham nie jest zgrany naprawde gra lekka padake, i drogi mecz u siebie, wiem tak sie mowilo przed barca, ale Londynczycy to nie Barca. Wisleka jazda z tymi chamami... E mowicie zabysmy skonczyli ale przyznacie ze pecha mamy:(
|