Wyświetl pojedynczy post
South
Senior Member
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2921
Stary 29.08.2008, 13:02
pasikonik napisał(a):Wyświetl post
To będzie wielki dzien dla Polaków w Londynie !!! Zwołujcie wszystkich znajomych z Londynu i z UK. Wykupimy Angolom bilety na mecz przed nimi i to będzie Polski Mecz. !!!!!!!!!!!!!!!!!

http://www.tottenhamhotspur.com/news/articles/wislakrakowinuefacup290808.html

https://eticketing.co.uk/tottenhamhotspur/default.aspx - bilety


jaki znowu Polski mecz ?



to jest przede wszystkim mecz Wisły !
Odpowiedz cytując