Temat
:
Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...)
Wyświetl pojedynczy post
South
Senior Member
Od: 03.2006
Offline
#
2921
29.08.2008, 13:02
pasikonik
napisał(a):
To będzie wielki dzien dla Polaków w Londynie !!! Zwołujcie wszystkich znajomych z Londynu i z UK. Wykupimy Angolom bilety na mecz przed nimi i to będzie Polski Mecz. !!!!!!!!!!!!!!!!!
http://www.tottenhamhotspur.com/news/articles/wislakrakowinuefacup290808.html
https://eticketing.co.uk/tottenhamhotspur/default.aspx
- bilety
jaki znowu Polski mecz ?
to jest przede wszystkim mecz Wisły !
South
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do South
Znajdź inne posty napisane przez South