Jaca napisał(a):

|
najgorsze losowanie Wisły Kraków w historii polskiej piłki nożnej, niestety najpierw Beitar który był najlepszą drużyną z nierozstawionych, później Barcelona znowu trafiliśmy najgorzej jak sie da a następnie Tottenham i znowu najgorzej jak się da
|
Najgorzej to byłby Milan, ale nam odpadł w czasie podziału na koszyki.