Mi się ten news podoba z pewnej przyczyny. Marzę aby chociaż było zainteresowanie właśnie takim typem piłkarzy. Młodych którzy być może jeszcze nie pokazali całości potencjału i mogą zawsze czymś zaskoczyć. Np. taki Rafał Murawski jest świetnym piłkarzem ale jakoś mam wrażenie że on prochu nie wymyśli(i pewnie dlatego nie gra jeszcze w dobrym klubie, a np. Dudka ogólnie piłkarsko był słabszy ale Murawskiego w środku zazwyczaj potrafił zdominować na boisku).
Dlatego za skauting to wielki plus tego pana dziennikarza ze Sportu. Może jego by zatrudnić na dyrektora sportowego?
