Wyświetl pojedynczy post
mario69
Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: Chełm

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3442
Stary 29.08.2008, 11:41
Szczerze mówiąc chciałbym wierzyć, ale patrząc na dokonania Wisły w tym okienku transferowym jakoś nie widzi mi się żeby ktoś nowy się u nas pojawił. Pamiętam Tristana za dawnych lat w Deportivo, kiedy grało ono w LM, ale wiem, że teraz może to być niewypał, jakim był Matusiak. Oczywiście lepiej sprowadzić kogoś, chociażby jednego dobrego napastnika, a nóż się uda Doniesienia o Brazylijczykach miały zapewne za zadanie przekonać kibiców, że zarząd klubu nie śpi i sprowadzi dwa młode talenty, lecz uważam, że są to spekulacje, a co więcej nawet sami grajkowie nie są tak znakomici. W głębi serca jednak chce wierzyć, że mają styl i klasę no i oczywiście, że niedługo zawitają na Reymonta.
Odpowiedz cytując