Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2803
Stary 29.08.2008, 11:33
Po kolei na kogo chciałbym aby Wisła trafiła: Lewski- cienizna, dostali od Bate Borysów. Kopechaga- gralismy w sparingu mielismy przewage Ajax- Ostatnio wzmocniona, choć już nie ta potega co kiedyś,(fajny wyjazd)Udinese- Włoska zapewne solidna drużyna do ogrania, przypomina sie Parma, choć to zawsze włosi(piłkarsko wolałbym ich od Ajaxu, ale wyjazd nieciekawy) Totenham- Bedzie zajebiscie cięzko, ale lepsze to niż Sewilla, czy Milan z którymi szans nie mamy prawie wogóle
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując