Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1096
Stary 29.08.2008, 11:29
Z tego co wczoraj widziałem to Aston Villa zremisowała 0:0 z tymi kelnerami co Legia grała przeciwko nim w eliminacjach do LM, Hafnarfjordur coś takiego.
Odpowiedz cytując