Wyświetl pojedynczy post
Raporter
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1094
Stary 29.08.2008, 11:20
Ja myślę że nie powinna zostać niezauważona ich sympatia z nożownikami z Cracovii i Arki. Czyli jest to ten sam poziom kibicowania. U nas też są hardcorowcy. I to dużo. Ale jest też bardzo wielu sympatycznych młodych ludzi których po prostu zabawa i zdrowa rywalizacja bawi. A jak się patrzy na te mięśniaki na trybunie Lecha to naprawdę odechciewa się...

Bez obrazy ale wystarczy popatrzeć jacy kibice tworzą atmosferę na Wiśle i na poziom wypowiedzi na forach, komentarzach Lecha.

Właśnie dlatego nie powinniśmy się z nimi zadawać. Bo z tego co widzę to na tym forum przynajmniej piszą zdrowi normalni ludzie
Po co wspierać pasożyty?
Odpowiedz cytując