wisl@k_TS napisał(a):

Ja życzę im Deportivo, raz że daleko, dwa że wymagający rywal.
I nie piszcie już, że kibicujecie Lechowi bo zbiera punkciki, żałosne jak dla mnie. A jak będzie sytuacja dajmy na to, odpukać, że Wisła będzie na jakimś 4-5 miejscu, to co, dalej jeden z drugim bedziecie sie cieszyć że Wisełka nazbierała punkciki dla np. Lecha, Legi i DyskoPolo, żeby mogli być rozstawieni?
Ktoś już to napisał: umiesz liczyć licz na siebie.
|
A myślałeś o tym, że Lech jak trafi do fazy grupowej, będzie się spinał na mecze z silnymi europejskimi drużynami, przez co w lidze nie bedzie już taki silny i może pogubić kilka punktów w Wodzisławiu, Bytomiu itd.
Jak odpadnie to zostanie tylko liga więc rywalizacja z nimi będzie o wiele trudniejsza.