Wyświetl pojedynczy post
prober
Senior Member
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2794
Stary 29.08.2008, 11:16
Genio napisał(a):Wyświetl post
i wszystko by sie zgadzało procz wlasnie Wisly, ktora zajmuje 50 pozycje i powinna sie znalezc w koszyku numer 2, a Vitoria FC jako ze zajmuje 55 pozycje powinna zamiast w 2 koszyku, byc w 7, w miejscu Wisly

moze bledna informacja wydostala sie do prasy? moze to blad na uefa.com?
Zauważ, że patrząc na osiem grup jako kolumny druga kolumna z prawej jest równoważna siódmej z lewej

Na błąd UEFA nie licz, oni ustalają zasady i jeśli byłaby taka wola to mogli by ustawić koszyk nr 1 z Milanem, Sevillą, Valencią, Schalke i Evertonem. Wystarczy przyjąć odpowiednie kryterium.


minigaleria forumowych wynalazków językowych (zbieram kolejne!): Balon, Balonik, Dzida, Dziwnie spokojny, I tyle w tym temacie, Kicha, Miałem przeczucie, Na pałę, Napinka, Nie mam pytań, Oddychać rękawami, Padaka, Pan Basałaj, Pan Cupiał, Parch, Piach, Przypał, Siara, Szrot, Wspomnicie moje słowa
Odpowiedz cytując