Wyświetl pojedynczy post
Raporter
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1090
Stary 29.08.2008, 11:13
Przynajmniej nie dostaną się KUCHENNYMI drzwiami Niech mi się przypomni? Dlaczego Lech gra w pucharach? Czyżby dlatego że Groclin się rozpadł? Pokazali rok temu w Intertoto na co ich tak naprawdę stać.

Jedyna moja sympatia to jest jeszcze do osoby Frania Smudy którego bardzo lubię i szanuje.
Odpowiedz cytując