Przynajmniej nie dostaną się KUCHENNYMI drzwiami

Niech mi się przypomni? Dlaczego Lech gra w pucharach? Czyżby dlatego że Groclin się rozpadł? Pokazali rok temu w Intertoto na co ich tak naprawdę stać.
Jedyna moja sympatia to jest jeszcze do osoby Frania Smudy którego bardzo lubię i szanuje.