studio napisał(a):

3 strony gadania, a podobno Was malo interesujemy 
#Wislazle
"kibice Lecha miazdza 20 minut w pierwszej połowie ,,spiewali'' jedno i to samo w kółko"
Wlasnie tym sie rozni Lech od Wisly, Lech potrafi przeciagnac jedna piosenke dlugo, Wisle odechciewa sie po 3 minutach, chyba ze "spiewaja" na dwie trybuny "Wiiiislaaaaa, Wiiislaaaaaa" )))
"oprawa Lecha jak dla mnie taka sobie...machali tymi flagami chyba z 15 minut widać że nic wiecej nie potrafią"
A co mieli robic? Rzucac nimi w siebie, lub tworzyc z nich literki?
Gosciu, robisz obciach swojej druzynie, nie pisz juz wiecej
|
Wiecie za co nie lubię Lecha.
Przyjeliśmy ich tu na forum lepiej niz Legię mimo że trzymają z pejsami jak bracia.
A oni okazali się zwykłymi bucami
Ch...uj z wami i zapamiętaj gościu że dla Wisły SZACUNECZEK. U was na forum czy w komentarzach nie da się przeczytać żadnego obiektywnego komentarza bo na obiektywizm was nie stać.
Widać że jeszcze długo nie wejdziecie na europejski poziom kibicowania. Nie da się w ciągu roku zrobić tego na co reszta pracowała 10...