LoRd napisał(a):

|
Wiem, że na uefie tylko właśnie nie mogę znaleźć gdzie wejść w transmisję na żywo
|
Jak rozpocznie się losowanie, to powinno się pokazać okienko z napisem: Uefa Cup draw Live, albo coś w tym stylu. Przynajmniej wczoraj przy losowaniu LM takie było, można sobie wybrać albo video albo audio.