Wyświetl pojedynczy post
Isfahan
Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2787
Stary 29.08.2008, 11:04
LoRd napisał(a):Wyświetl post
Wiem, że na uefie tylko właśnie nie mogę znaleźć gdzie wejść w transmisję na żywo
Jak rozpocznie się losowanie, to powinno się pokazać okienko z napisem: Uefa Cup draw Live, albo coś w tym stylu. Przynajmniej wczoraj przy losowaniu LM takie było, można sobie wybrać albo video albo audio.
Odpowiedz cytując