|
W kolejnosci kogo bym nie chcial:
Tottenham, Ajax, Udinese, Kopenhaga, Levski.
Tottenham niezaleznie od swojej dyspozycji bedzie niewzykle ciezki do przejscia. Chociaz nie gra juz Keane i zapewne Berbatov, zanim zblizymy sie choc troche do przygotowania fizycznego druzyn z Premiership mina wieki. Z reszta pokazal to mecz z Blackburn kiedy Anglicy nie grajac wielkiego meczu, w koncowych 20 minutach grali z Wisla jak chcieli, bo ta nie miala juz sily biegac.
Ajax moim zdaniem bedzie trudniejszym rywalem niz Udinese. To mlodzi, swietni technicznie, wybiegani Holendrzy. Natomiast Wlosi nawet nie zaczeli jeszcze ligi, a Udine jest typowym sredniakiem SERIE A. Wisla w swojej najlepszej dyspozycji, jak w rewanzu z Beitarem czy Barca, nie ma prawa sie bac.
Kopenhaga czy Levski, oczywiscie wolalbym tego drugiego, ale patrzac na innych przeciwnikow trzeba sie bedzie bardzo cieszyc z Dunczykow rowniez.
|