Wyświetl pojedynczy post
Genio
Senior Member
 
Od: 12.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2784
Stary 29.08.2008, 11:03
zauwazyłem pewną niescislosc w koszyku z Wisła

wedlug strony http://www.xs4all.nl/~kassiesa/bert/...eeduc2008.html
w naszym koszyku powinny sie znalezc zespoly zajmujace odpowiednio pozycje 7, 10, 23, 26, 39, 42, 55, 58, 71, 74
i wszystko by sie zgadzało procz wlasnie Wisly, ktora zajmuje 50 pozycje i powinna sie znalezc w koszyku numer 2

moze bledna informacja wydostala sie do prasy? moze to blad na uefa.com?
Ostatnio edytowane przez Genio : 29.08.2008 o godz. 11:13.
Odpowiedz cytując