Wyświetl pojedynczy post
Snow
Ave Wisła!
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Dziki Zachód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1086
Stary 29.08.2008, 11:01
studio napisał(a):Wyświetl post
Wlasnie tym sie rozni Lech od Wisly, Lech potrafi przeciagnac jedna piosenke dlugo, Wisle odechciewa sie po 3 minutach, chyba ze "spiewaja" na dwie trybuny "Wiiiislaaaaa, Wiiislaaaaaa" )))
Nie wiem czemu śpiewanie przez pół meczu tego samego jest uważane za jakąś cnotę czy coś. Tak dla mnie to jest nudne i wcale nie daje fajnego efektu. To taki fanatyzm na siłę, zero spontaniczności.
Ja tam wolę głośny zróżnicowany doping przez cały mecz.
Tak tym się różni Wisła od Lecha. I jakoś nie mam kompleksów w tej sprawie.
Mamy swój styl, Lech ma swój - kropka.
Odpowiedz cytując