Dokładnie, Heerenveen to wymarzony przeciwnik z całej czterdziestki. Za to Lech ma Schalke i jakoś nie chciałbym rewanżu jeszcze na tym etapie. W grupie jak najbardziej
Co do naszej grupy to Totenham jest klubem bardzo bogatym ale do ogrania spokojnie. Tam jest za duża kasa żeby była motywacja. Coś a'la przepłacony Beitar. Wiadomo, że łatwo nie będzie - pamiętamy Blackburn... Najgorzej moim zdaniem trafić będzie na Udine, potem Koguty, a pozostałe trzy ...nic tylko grać i wygrywać
