Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2778
Stary 29.08.2008, 10:53
Dokładnie, Heerenveen to wymarzony przeciwnik z całej czterdziestki. Za to Lech ma Schalke i jakoś nie chciałbym rewanżu jeszcze na tym etapie. W grupie jak najbardziej

Co do naszej grupy to Totenham jest klubem bardzo bogatym ale do ogrania spokojnie. Tam jest za duża kasa żeby była motywacja. Coś a'la przepłacony Beitar. Wiadomo, że łatwo nie będzie - pamiętamy Blackburn... Najgorzej moim zdaniem trafić będzie na Udine, potem Koguty, a pozostałe trzy ...nic tylko grać i wygrywać
Odpowiedz cytując