Wyświetl pojedynczy post
LooNatyk
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2776
Stary 29.08.2008, 10:51
Narazie kogutom za bardzo nie idzie, po dwoch meczach maja 0 punktow, a przeciwnikow nie mieli za specjalnych.

I nie wiem dlaczego, ale jak slysze Tottenham, to mi sie kojarzy duzo kasy i brak sukcesow. Moze to krzywdzace, ale takie mam skojarzenia
Odpowiedz cytując