Ze względów kibicowskich to chyba nie ma nic ciekawego. A marzyła mi się Crvena Zvezda

W sumie to chyba najlepiej by wypadła eskapada do Anglii, tanie linie lotnicze + emigranci Wiślacy.
No i dwa kluby żydowskie: Ajax i Tottenham, wcześniej Beitar i w niedziele Cracovia - ciekawie
