Wyświetl pojedynczy post
Snow
Ave Wisła!
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Dziki Zachód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2775
Stary 29.08.2008, 10:51
Ze względów kibicowskich to chyba nie ma nic ciekawego. A marzyła mi się Crvena Zvezda
W sumie to chyba najlepiej by wypadła eskapada do Anglii, tanie linie lotnicze + emigranci Wiślacy.
No i dwa kluby żydowskie: Ajax i Tottenham, wcześniej Beitar i w niedziele Cracovia - ciekawie
Odpowiedz cytując