Wyświetl pojedynczy post
kalashnikov2
Senior Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 29.08.2008, 10:36
Jesli chodzi o jakies 10-20 etnie auta to jest prawda, z tym że z tych roczników to nie kupisz dobrego auta znikąd. Ale w miare nowe samochody powiedzmy od 2006 r które jeszcze nie wymagaly żadnych wiekszych napraw sa w dobrym stanie i tansze niz w Polsce. Jezdzily po dobrych drogach. A Helmut sie go pozbywa bo albo chce miec auto z gwarancja i pozbywa sie tych ktore ją już po 2-3 roku tracą albo przesiada sie na lepszy model i sprzedaje to 2-3 auto w rodzinie.
Ostatnio edytowane przez kalashnikov2 : 29.08.2008 o godz. 10:41.
Odpowiedz cytując