nero napisał(a):

Jesli chodzi o jakies 10-20 etnie auta to jest prawda, z tym że z tych roczników to nie kupisz dobrego auta znikąd. Ale w miare nowe samochody powiedzmy od 2006 r które jeszcze nie wymagaly żadnych wiekszych napraw sa w dobrym stanie i tansze niz w Polsce. Jezdzily po dobrych drogach. A Helmut sie go pozbywa bo albo chce miec auto z gwarancja i pozbywa sie tych ktore ją już po 2-3 roku tracą albo przesiada sie na lepszy model i sprzedaje to 2-3 auto w rodzinie.