Wyświetl pojedynczy post
Zienczuk8
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Żywiec

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2772
Stary 29.08.2008, 10:34
Z klazdym z nich mozna wygrac... dobrze, ze nie Milan ani Sevilla... chocaiz na Totenham trafic nie byloby fajnie;/ tak jak wiekszosc tego forum rowniez i mi wydaje sie, ze najlepszym przeciwnikiem bylby jednak Lewski
Groundhopper
Odpowiedz cytując