Co do Civic to się nie do końca zgodzę, że muł. Jak na silnik 1.4 w dodatku w słabszej wersji (75KM) zbiera się całkiem żwawo... pod warunkiem, że nie jedzie się w 5 osób z doładowanym bagażnikiem.

Przy okazji spalanie nie jest zbyt duże, bo przy mało ekonomicznej jeździe wychodzi w granicach 6,5l/100km w mieście. Auto godne polecenia w każdym razie, ale trzeba zwracać uwagę na stan - dobrze utrzymana na pewno będzie dłuuuugo służyć.