Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
piotrek1325
Senior Member
Od: 04.2008
Offline
#
1895
29.08.2008, 10:21
P.e.c.h
napisał(a):
Pomocy
GG oszalało i siedze sobie na niewidoku, a wszyscy widzą ze jestem dostępny
Ratunku
Też tak mam, moim zdaniem da sie to ominąć poprzez :
Wchodzimy na gg na dostępny , parę sekund czekamy i niewidoczny, ja tak robie ;p
piotrek1325
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do piotrek1325
Znajdź inne posty napisane przez piotrek1325