Wyświetl pojedynczy post
piotrek1325
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1895
Stary 29.08.2008, 10:21
P.e.c.h napisał(a):Wyświetl post
Pomocy

GG oszalało i siedze sobie na niewidoku, a wszyscy widzą ze jestem dostępny

Ratunku
Też tak mam, moim zdaniem da sie to ominąć poprzez :
Wchodzimy na gg na dostępny , parę sekund czekamy i niewidoczny, ja tak robie ;p
Odpowiedz cytując