Wyświetl pojedynczy post
Nergal
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1079
Stary 29.08.2008, 10:20
"Lech" trafił dosyć ciekawie...Heerenveen i Austria są spokojnie do jebnięcia, zwłaszcza CI drudzy, sądzę że gdyby na nich trafili to będą jak dla mnie i chyba nie tylko zdecydowanym faworytem. Reszta trochę gorzej...zwłaszcza Aston Villa i Schalke...i tego im życzę
The Apostasy



Odpowiedz cytując