"Lech" trafił dosyć ciekawie...Heerenveen i Austria są spokojnie do jebnięcia, zwłaszcza CI drudzy, sądzę że gdyby na nich trafili to będą jak dla mnie i chyba nie tylko zdecydowanym faworytem. Reszta trochę gorzej...zwłaszcza Aston Villa i Schalke...i tego im życzę
