Wyświetl pojedynczy post
Snow
Ave Wisła!
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Dziki Zachód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1078
Stary 29.08.2008, 10:19
Dajcie już spokój KoniuLG, zapytał pewnie żartobliwie, nie wspominając o tym, że po nicku wnioskuję, iż jest kibicem Lechii Gdańsk.

Poza tym: Lech zaprezentował się świetnie kibicowsko. Legia tak samo - szczególnie biorąc pod uwagę tą mega padake jaką im serwują ich grajki...
Ja nie wiem czy mój nauczyciel z podstawówki od WFu, który rzucał nam zawsze piłkę i krzyczał "Grojcie!" nie poprowadził by Legii lepiej niż Urban

Felipe: Ogólnie się zgadzam tylko chyba Jerozolima to niezbyt dobry przykład...
Ostatnio edytowane przez Snow : 29.08.2008 o godz. 10:21.
Odpowiedz cytując