Dajcie już spokój KoniuLG, zapytał pewnie żartobliwie, nie wspominając o tym, że po nicku wnioskuję, iż jest kibicem Lechii Gdańsk.
Poza tym: Lech zaprezentował się świetnie kibicowsko. Legia tak samo - szczególnie biorąc pod uwagę tą mega padake jaką im serwują ich grajki...
Ja nie wiem czy mój nauczyciel z podstawówki od WFu, który rzucał nam zawsze piłkę i krzyczał "Grojcie!" nie poprowadził by Legii lepiej niż Urban
Felipe: Ogólnie się zgadzam tylko chyba Jerozolima to niezbyt dobry przykład...