orzeu napisał(a):

Doping Lecha przez co najmniej pol meczu byl moim zdaniem zamulajacy... Slyszalni byli bo stadion pusty, ale trzeba porzyznac ze fajnie wyglada caly sektor dopingujacy.
Teraz zycze im Deportivo, zobaczymy czy maja prawo nazywac sie "najlepiej jezdzaca w Polsce ekipa" :]
|
Mają prawo i nawet ich ew. liczba 1500 w La Corunie tego nie zmieni...

Porównajmy lige - w którym wyjeździe jesteśmy od nich lepsi?
Co do Barcelony - dobrze wiemy, że 3/4 kibiców którzy zasiedli na Camp Nou pojechało do Hiszpanii dla Dumy Katalonii, bo jak inaczej tłumaczyć nasze 300-400 głów w Wodzisławiu, Łodzi, Warszawie (Polonia), czy 100 w Jerozolimie...?
Możemy porówbywać się z Lechem jeśli idzie o doping u siebie, repertuar (mamy podstawy by uznawać się za lepszych). Jeśli natomiat idzie o liczby wyjazdowe to lepiej dla nas wyjdzie jak wexmiemy się do roboty i skończymy napinkę internetową, bo jaki koń jest każdy widzi.