Szkoda że na ruskich nie możemy trafić. Ja bym chciał Ajax, medialny rywal i na pewno do przejścia, w zeszłym sezonie właśnie Kopenhaga im oklep spuściła, to by było coś gdybyśmy Holendrów odprawili z kwitkiem. Generalnie ciekawi rywale. Łysy nie jedzie więc angoli możemy już wykreślić z naszej listy
