Wyświetl pojedynczy post
Nergal
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2762
Stary 29.08.2008, 10:13
Szkoda że na ruskich nie możemy trafić. Ja bym chciał Ajax, medialny rywal i na pewno do przejścia, w zeszłym sezonie właśnie Kopenhaga im oklep spuściła, to by było coś gdybyśmy Holendrów odprawili z kwitkiem. Generalnie ciekawi rywale. Łysy nie jedzie więc angoli możemy już wykreślić z naszej listy
The Apostasy



Odpowiedz cytując