Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Estovic
Senior Member
Od: 08.2008
Offline
#
3437
29.08.2008, 10:13
Kolejna kaczka dziennikarska. Dopóki nie zobaczę ich w koszulce Wisły nie uwierzę.
Estovic
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Estovic
Znajdź inne posty napisane przez Estovic