Wyświetl pojedynczy post
Kijek
Warszawski rozmywacz I
 
 
Od: 02.2005
Skąd: Ty przeklinasz to miasto, te ulice, ja na tych ulicach co roku pale znicze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1076
Stary 29.08.2008, 10:13
KoniuLG napisał(a):Wyświetl post
Kijek, ToTylkoJa, ktokolwiek z Wawy - powiedzcie szczerze, nikomu tam u was nie przewija się w głowie, żeby się ...przerzucić?
Buehehehe
czy Ty jestes normalny
I co mam zmienic upodobania i milosc ponad połowy zycia bo jakies kopacze przegrywaja mecze!!!
hahaha

ja rozumiem ze Ty chodzisz na Wisłe zeby fetowac Baszczynskiego i Brozka i jak tylko Brozek odejdzie Wisełka przegra dwa mecze to ty pojdziesz na Cracovie.

Rozumiem ze dla ciebie piłka nozna to fetowanie piłkarzy jakis durnych, piszczenie bo jakis kopacz strzelil gola Polonii Bytom itd...
tym sie wlasnie roznimy.

7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Dziwne, mnie porazka Wisly nigdy nie cieszy.
'im gorzej u nich tym lepiej u nas'
sam sobie odpowiedz na pytanie kto jest tym "im" a kto "nas" z mojej perspektywy.
Ostatnio edytowane przez Kijek : 29.08.2008 o godz. 10:17.


uderz w puchara
Odpowiedz cytując