KoniuLG napisał(a):

Kijek, ToTylkoJa, ktokolwiek z Wawy - powiedzcie szczerze, nikomu tam u was nie przewija się w głowie, żeby się ...przerzucić?
|
Buehehehe
czy Ty jestes normalny
I co mam zmienic upodobania i milosc ponad połowy zycia bo jakies kopacze przegrywaja mecze

!!!
hahaha
ja rozumiem ze Ty chodzisz na Wisłe zeby fetowac Baszczynskiego i Brozka i jak tylko Brozek odejdzie Wisełka przegra dwa mecze to ty pojdziesz na Cracovie.
Rozumiem ze dla ciebie piłka nozna to fetowanie piłkarzy jakis durnych, piszczenie bo jakis kopacz strzelil gola Polonii Bytom itd...
tym sie wlasnie roznimy.
7 kotów napisał(a):

|
Dziwne, mnie porazka Wisly nigdy nie cieszy.
|
'im gorzej u nich tym lepiej u nas'
sam sobie odpowiedz na pytanie kto jest tym "im" a kto "nas" z mojej perspektywy.