|
ja nie chce tylko trafić na Ajax i Udinese...
myśle ze z Totenhamem powalczymy...to nie jest zespół bardzo techniczny(poza kilkoma wyjątkimi, czytaj Berbatov)
najlepszy byłby Lewski...nieco gorsza Kopenhaga.
ale Ajax jak dla mnie bardzo trudny bo na pewno nas nie zlekceważy a i graczy ma zdecydowanie lepszych od nas, i bardziej technicznych niż Totenham.
|