Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2758
Stary 29.08.2008, 10:02
ja nie chce tylko trafić na Ajax i Udinese...

myśle ze z Totenhamem powalczymy...to nie jest zespół bardzo techniczny(poza kilkoma wyjątkimi, czytaj Berbatov)

najlepszy byłby Lewski...nieco gorsza Kopenhaga.

ale Ajax jak dla mnie bardzo trudny bo na pewno nas nie zlekceważy a i graczy ma zdecydowanie lepszych od nas, i bardziej technicznych niż Totenham.
Odpowiedz cytując