Temat
:
Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...)
Wyświetl pojedynczy post
Raporter
Senior Member
Od: 08.2008
Offline
#
2757
29.08.2008, 10:00
Levski to za dużo szczęścia raczej(chociaż moim zdaniem rewanżem z Barcą zasłużliśmy). 2 lata temu byli lepsi przeciwnicy trafiliśmy na dość silnych Greków, ale mogliśmy też gorzej.
Obstawiam kogś z dwójki Ajax FCK.
Raporter
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Raporter
Znajdź inne posty napisane przez Raporter