Wyświetl pojedynczy post
Raporter
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2757
Stary 29.08.2008, 10:00
Levski to za dużo szczęścia raczej(chociaż moim zdaniem rewanżem z Barcą zasłużliśmy). 2 lata temu byli lepsi przeciwnicy trafiliśmy na dość silnych Greków, ale mogliśmy też gorzej.

Obstawiam kogś z dwójki Ajax FCK.
Odpowiedz cytując