Wyświetl pojedynczy post
Estovic
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2755
Stary 29.08.2008, 09:58
vip2008 napisał(a):Wyświetl post
nie wiem po co te procenty .w dzisiejszych czasach każdy ma szanse wygrać z każdym
Z każdym można wygrać, ale z Tottenhamem nie mamy takich szans jak z Duńczykami. Procenty to moja własna orientacyjna prognoza naszych szans, a nie precyzyjne wyliczenia. Nie traktuj wszystkiego tak dosłownie.



Mamy na razie fuksa: najsłabsze zestawienie z wszystkich grup. Teraz pozostaje liczyć, że tyle samo szczęścia będziemy mieli w losowaniu i trafimy na Kopenhagę lub Lewski, a nie na Angoli.
Odpowiedz cytując