vip2008 napisał(a):

|
nie wiem po co te procenty .w dzisiejszych czasach każdy ma szanse wygrać z każdym
|
Z każdym można wygrać, ale z Tottenhamem nie mamy takich szans jak z Duńczykami. Procenty to moja własna orientacyjna prognoza naszych szans, a nie precyzyjne wyliczenia. Nie traktuj wszystkiego tak dosłownie.
Mamy na razie fuksa: najsłabsze zestawienie z wszystkich grup. Teraz pozostaje liczyć, że tyle samo szczęścia będziemy mieli w losowaniu i trafimy na Kopenhagę lub Lewski, a nie na Angoli.