Temat
:
Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...)
Wyświetl pojedynczy post
Latin
Senior Member
Od: 04.2003
Skąd: Chrzanów
Offline
#
2751
29.08.2008, 09:54
Bankowo trafimy Ajax albo Tottenham
Wpisze się to w starozakonną passe ostatnich tygodni - Beitar, Cracovia no i teraz któryś z tej dwójki.
Latin
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Latin
Odwiedź stronę domową użytkownika Latin!
Znajdź inne posty napisane przez Latin