Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2745
Stary 29.08.2008, 09:44
Jak przeczytałem rywali jakich możemy wylosować to do tej pory mam mieszane uczucia, jeszcze brakuje abyśmy trafili na Koguty.

Ale swoją drogą lepsi oni niż Kopenhaga, bo drwal jest drwalem i poniżej pewnego poziomu nie zejdzie, a co ważniejsze nie wzniesie się. Koguty póki co to straszą tylko nazwą i miejmy nadzieje, że w meczach z nami będą mieć kryzys. Z Ajaxem nie ma co nawet dyskutować. Lepsi technicznie, wybiegani, gracze na fantazji.
choć drugiej strony patrząc co odwalają zespoły z Cypru to słusznie zauważa Vip2008, nie ma sie co napinać każdy może wygrać z każdym. W sumie nie gramy z Barceloną ani Realem, tudzież Milanem.

Panowie jak to jest, bo podejmujecie temat wpływów z transmisji a przecież prawa do pokazywania meczów i produkcji sygnału ma TVP. zapłacili z góry za prawa i każda różnica idzie do ich kieszeni.
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 29.08.2008 o godz. 09:54.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując