Wyświetl pojedynczy post
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1074
Stary 29.08.2008, 09:41
Doping Lecha przez co najmniej pol meczu byl moim zdaniem zamulajacy... Slyszalni byli bo stadion pusty, ale trzeba porzyznac ze fajnie wyglada caly sektor dopingujacy.
Teraz zycze im Deportivo, zobaczymy czy maja prawo nazywac sie "najlepiej jezdzaca w Polsce ekipa" :]
WISŁA PANY !!
Odpowiedz cytując