|
Doping Lecha przez co najmniej pol meczu byl moim zdaniem zamulajacy... Slyszalni byli bo stadion pusty, ale trzeba porzyznac ze fajnie wyglada caly sektor dopingujacy.
Teraz zycze im Deportivo, zobaczymy czy maja prawo nazywac sie "najlepiej jezdzaca w Polsce ekipa" :]
|