|
Nie wiem czy nasza umowa nie zepsuje czegoś ze Sport Five, ale być może dostajemy jakiś procent z wynegocjowanej sumy ze stacjami.
Bo koszyk jest idealny:
Levski Kopenhaga- duża szansa na awans
Totenham- ogromne wpływy z transmisji
Udinese- niezłe marketingowo jakaś tam szansa
Ajax i Udinese też nie będzie źle. Sznsa na awans zawsze jakaś, a negocjacje z telewizją też chyba nie tak źle.
|