Wyświetl pojedynczy post
St@chu
Senior Member
 
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3434
Stary 29.08.2008, 09:33
Proponuję spojrzeć na temat informacje o transferach bez komentarzy... Wczoraj "Wisła sprowadza gwiazdę" a dziś "Wisła sprowadza gwiazdy!" Jak dla mnie to to jest tylko i wyłącznie zabieg, który za wszelką cenę ma poprawić sprzedaż.

Nie mam złudzeń, że jakiekolwiek transfery są bardzo mało prawdopodobne i jeśli ktoś ma do Wisły przyjść to co najwyżej nowy pracownik do koszenia murawy lub ktoś pełniący podobną funkcję.

Wolę przeżyć miłe zaskoczenie niż kolejne na przestrzeni lat rozczarowanie.
Odpowiedz cytując