|
Proponuję spojrzeć na temat informacje o transferach bez komentarzy... Wczoraj "Wisła sprowadza gwiazdę" a dziś "Wisła sprowadza gwiazdy!" Jak dla mnie to to jest tylko i wyłącznie zabieg, który za wszelką cenę ma poprawić sprzedaż.
Nie mam złudzeń, że jakiekolwiek transfery są bardzo mało prawdopodobne i jeśli ktoś ma do Wisły przyjść to co najwyżej nowy pracownik do koszenia murawy lub ktoś pełniący podobną funkcję.
Wolę przeżyć miłe zaskoczenie niż kolejne na przestrzeni lat rozczarowanie.
|