Wyświetl pojedynczy post
vip2008
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2008
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2742
Stary 29.08.2008, 09:31
Estovic napisał(a):Wyświetl post
No i mówiłem, żeby się nie podniecać prognozami bo i tak zrobią po swojemu.

Ta grupa wygląda znacznie lepiej od tej z początkowych prognoz. Z każdym rywalem możemy powalczyć.Tak bym orientacyjnie widział nasze szanse z tymi drużynami:

Tottenham, Udinese - 25% szans na awans Wisły

Ajax - 33%

Lewski, Kopenhaga - 50/50

Mam nadzieję, że Leszek trafi na Deportivo lub Schalke.

nie wiem po co te procenty .w dzisiejszych czasach każdy ma szanse wygrać z każdym wiec bez napinki
Odpowiedz cytując