Temat
:
Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...)
Wyświetl pojedynczy post
vip2008
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2008
Skąd: UK
Offline
#
2742
29.08.2008, 09:31
Estovic
napisał(a):
No i mówiłem, żeby się nie podniecać prognozami bo i tak zrobią po swojemu.
Ta grupa wygląda znacznie lepiej od tej z początkowych prognoz. Z każdym rywalem możemy powalczyć.Tak bym orientacyjnie widział nasze szanse z tymi drużynami:
Tottenham, Udinese - 25% szans na awans Wisły
Ajax - 33%
Lewski, Kopenhaga - 50/50
Mam nadzieję, że Leszek trafi na Deportivo lub Schalke.
nie wiem po co te procenty .w dzisiejszych czasach każdy ma szanse wygrać z każdym wiec bez napinki
vip2008
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do vip2008
Znajdź inne posty napisane przez vip2008