Temat
:
Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...)
Wyświetl pojedynczy post
pasikonik
Banita
Od: 07.2008
Offline
#
2741
29.08.2008, 09:31
W sumie dobrze by było pokazać Kopenhadze po raz drugi kto tu rządzi. Stac nas rowniez na walke z dziwakami z Amsterdamu, ale najbardziej to bym marzył o wyjezdzie do Londynu i zmiażdżeniu przez krakowski doping !!!!!!!!
pasikonik
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez pasikonik