Wyświetl pojedynczy post
pasikonik
Banita
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2741
Stary 29.08.2008, 09:31
W sumie dobrze by było pokazać Kopenhadze po raz drugi kto tu rządzi. Stac nas rowniez na walke z dziwakami z Amsterdamu, ale najbardziej to bym marzył o wyjezdzie do Londynu i zmiażdżeniu przez krakowski doping !!!!!!!!
Odpowiedz cytując